Hotel Adamantino Pozlovice

Hotelu Adamantino Pozlovice 11 Hotelu Adamantino Pozlovice 12 Hotelu Adamantino Pozlovice 13 Hotelu Adamantino Pozlovice 14 Hotelu Adamantino Pozlovice 15 Hotelu Adamantino Pozlovice 16 Hotelu Adamantino Pozlovice 17 Hotelu Adamantino Pozlovice 18 Hotelu Adamantino Pozlovice 19 Hotelu Adamantino Pozlovice 20 Hotelu Adamantino Pozlovice 21 Hotelu Adamantino Pozlovice 22

.Hotel Adamantino najdete v obci Pozlovice. V jeho těsné blízkosti se nachází Luhačovická přehrada. Pobyt v hotelu je vhodný pro všechny věkové kategorie. V hotelu je možné pořádat jazykové kurzy, slavnostní hostiny, semináře nebo sympozia. Hotel je svým vybavením vhodný pro kongresovou turistiku, ale i pro letní nebo zimní rekreaci.


V současné době můžeme nabídnout ubytování v 70 dvoulůžkových a 10 třílůžkových pokojích s balkonem a 1 apartmánu. Pokoje v Hotelu Adamantino jsou vybaveny telefonem, televizí se satelitním příjmem a sociálním zařízením. Mezi hotelové služby, které přispívají k bezstarostnému odpočinku a pohodlí patří zejména: recepce (v provozu 24 hodin denně), směnárna, fax, praní, buzení, prodej cukrovinek, nápojů, drogerie, pohlednic a map.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-adamantino@toprague.cz
Adresa: Pozlovice 337 Pozlovice


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Adamantino Pozlovice věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Adamantino Pozlovice se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

- Odebrat typ pokoje ...
+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist